کفپوش pvc|قيمت کفپوش پي وي سي ارزان

0

کفپوش pvc|قيمت کفپوش پي وي سي ارزان

کفپوش pvc| ليست شرکتهاي توليد کننده و وارد کننده ، خريد و فروش و قيمت کفپوش pvc| ساخت ، نصب ، تعمير و اجراي انواع کفپوش pvc , کفپوش پي وي سي رولي ارزان و ارزان

مقاومت کفپوش pvc دربرابر اسيد,داراي انتي استاتيک,داراي انتي باکتريال

کفپوش pvc

همان‌طور كه از نام آن هم مشخص است جنس اين نوع كف پوش از پي‌وي‌سي است و از محسنات آن قابل‌شست‌وشو بودن آن است.

کف پوش PVC

موارد استفاده:

كاربرد عمده كف پوش PVC معمولاً در محيط‌هاي اداري و تجاري كه به شست‌وشوي مداوم نياز دارند مي‌باشد. در منازل مسكوني هم بيشتر در آشپزخانه‌ها كه احتمال ريختن آب همواره وجود دارد نصب و مورداستفاده قرار مي‌گيرد.

مزايا و معايب كفپوش PVC

– غيرقابل نفوذ در برابر آب و قابل‌شست‌وشو

– مقاوم در مقابل حرارت و مواد اسيدي: اين محصول به خاطر کفپوش پي وي سي روكش مقامي كه در برابر سيگار، حرارت و اسيد دارد امكان استفاده از آن را در كف آشپزخانه، بيمارستان‌ها و آزمايشگاه‌ها را فراهم كرده است.

– خواص آنتي استاتيك داشته و بر روي تمامي سطوح صاف قابليت نصب دارد

– كيفيت بالايي داشته و دوام و ماندگاري بالا دارد

– انواع هموژن آن با استفاده از پلي يورتان با تكنولوژي بي‌نظيري تقويت‌شده است.

– انواع ضدباكتريايي آن براي استفاده در راهرو، راه‌پله بيمارستان‌ها، داروخانه‌ها، بخش اورژانس بيمارستان و غيره قابليت نصب دارد.

– نصب آن به دليل سبكي به‌آساني و سريع انجام مي‌شود

– ازلحاظ اقتصادي مقرون‌به‌صرفه بوده و به سبب تشابه آن ازنظر نما با پارکت‌ها، طرفداران ويژه‌اي براي خود دارد.

معايب کف‌پوش PVC

در مقايسه با لمينت نصب كف پوش PVC زمان‌بر است. مي‌توان اسباب و اثاثيه را به‌محض نصب آن بر روي آن چيد. در مقايسه با لمينت نياز به‌صرف هزينه كمتري دارد اما در انتهاي كار با توجه به گران‌تر بودن هزينه نصب و زيرسازي هر دو تقريباً قيمت تمام‌شده يكساني دارند؛ اما با در نظر اين مورد كه كف پوش PVC باعث خراب شدن كف زيرين خود شده و امكان اينكه جدا شده و مجدداً مورداستفاده قرار گيرد و نيز ازنظر زيبايي لمينت در رده بالاتري قرار مي‌گيرد. در اين نوع كف پوش بعد از مدتي در محل‌هاي پررفت‌وآمد براثر سايش رويه رنگي طرح دار رفته‌رفته خرد شده و رنگ مشكي وسط ظاهر مي‌شود.

اجزاء تشکيل‌دهنده كف پوش PVC

  • خصوصيات فني: عرضه اين محصول در بازار در ابعاد مستطيلي تقريبي 15 سانتي‌متر براي عرض و 90 سانتي‌متر براي طول صورت مي‌گيرد. براي نصب كف پوش به كف چسبانده مي‌شود. ضخامت اين کف‌پوش‌ها 2 الي 3 ميلي‌متر بوده و عمدتاً با طرح چوب مشابه با پاركت توليد و در دسترس مصرف‌کنندگان قرار مي‌گيرند. اين امر به دليل تقاضاي بالاي آن‌ها صورت مي‌گيرد. در جهت بالا بردن مقاومت مكانيكي و ماندگاري بيشتر بر روي کف‌پوش‌هاي PVC با لايه‌اي محافظ در دو نوع ساده و عاج دار پوشش ايجاد مي‌کنند. نوع عاج دار برجستگي‌هاي ريزي در سطح دكوراتيو خود دارد كه از سرخوردن و جابجايي اجسام بر روي كف پوش ممانعت مي‌کند. از ساير طرح‌هاي کف‌پوش PVC مي‌توان طرح برجسته، طرح گرانيت و … را نام برد.

کف‌پوش PVC ساده: در ساختار اين نوع کف‌پوش‌ها كه شباهت بالايي با طرح‌هاي پاركت و چوب دارند جهت قرارگيري بهتر آن‌ها در مجاورت هم و جدا نشدن از سطح كار و نيز ممانعت از باز شدن درز در بين تايل هاي کف‌پوش، يك لايه PVC متراكم و انعطاف‌پذير استفاده مي‌شود و در لايه ديگر كه لايه دكوراتيو كف پوش محسوب مي‌شود لايه‌اي با ضخامت حدود 12 ميكرون قرار کفپوش پي وي سي رولي ارزان داده مي‌شود كه نماي کاملاً شبيه به پاركت و چوب به آن مي‌دهد. در انتها در جهت افزايش دوام و استحكام در برابر فرسايش يك لايه محافظ بر روي آن كشيده شده كه از استحكام لازم جهت استفاده در كف ساختمان برخوردار است.

تفاوتي كه بين کف‌پوش PVC عاج دار و ساده وجود دارد مربوط به لايه دكوراتيو است كه در کف‌پوش‌هاي عاج دار برجستگي‌هاي بسيار كوچكي بر روي سطح قابل‌لمس و احساس است. استفاده از آن مانع از سرخوردن و جابجا شدن فرش بر روي آن مي‌شود. دو مدل با طرح‌هاي الواري و پاركتي براي کف‌پوش PVC چوبي در بازار وجود دارد. اين نوع کف‌پوش PVC چوبي داراي سه لايه است كه باهدف قرارگيري بهتر در مجاورت هم و جدانشدن از سطح كار و ممانعت از باز شدن درز در بين تايل هاي کف‌پوش كه نماي آن تشابه زيادي با پاركت و چوب طبيعي دارد، دولايه از PVC و يك لايه دكوراتيو بر روي آن قرار مي‌گيرد. در ضمن لايه‌اي محافظ هم بر روي آن كشيده مي‌شود تا دوام كافي براي استفاده در كف ساختمان را داشته باشد. از مزاياي برجسته آن مي‌توان به ماندگاري و دوام بالا و نيز نگهداري آسان‌تر نسبت به ديگر انواع کف‌پوش اشاره كرد.

  • اصطلاحات رايج در بازار و نكات مهم خريد: کف‌پوش PVC در دو نوع کف‌پوش PVC تايل و کف‌پوش PVC رول در دسترس است.

در زمان تهيه کف‌پوش PVC بايستي نوع و محل استفاده کف‌پوش مدنظر قرار گيرد تا خريد با توجه به نوع كاربري صورت گيرد. به‌عنوان‌مثال براي مکان‌هاي داراي احتمال سرخوردن انواع عاج دار بايستي خريداري شود. توصيه كلي معمولاً به اين صورت است كه در آشپزخانه‌ها به دليل احتمال خيس شدن زياد از کف‌پوش PVC و در مکان‌هاي ديگر کف‌پوش پاركت يا لمينت مورداستفاده قرار گيرد.

  • شرايط حمل و نگهداري در كارگاه: در كل بايستي اين نوع کف‌پوش‌ها از حرارت‌هاي بالا و يا داغ مصون باشند. در زمان انبار كردن با احتمال بروز آتش‌سوزي وسايل خاموش كردن آتش همواره بايد در دسترس قرار داشته باشد.

هم اکنون شما هم مي توانيد در وب سايت صنعت ساختمان.آي آر آگهي خود را ثبت نماييد.


کفپوش pvc: معمولا براي افزايش استحکام مکانيکي و دوام کفپوش هاي pvc لايه اي محافظ در دو نوع ساده و آجدار بر روي آن قرار ميدهند. نوع آجدار: اين لايه داراي برجستگي هاي ريز در سطح دکوراتيو مي باشد تا از سرخوردن و جابجايي اجسام بر روي کفپوش جلوگيري نمايد. طرح برجسته و طرح گرانيت از ديگر طرح هاي کفپوش pvcاست.
نصب کفپوش pvc: به دليل ضخامت کم و خاصيت ارتجاعي به زيرسازي اوليه نياز است سپس توسط چسب بر روي زمين قرار خواهد گرفت.
ويژگي هاي کفپوش pvc:
1 .ضد آب و قابل شستشو 2. مقاوم در برابر حرارت و اسيد 3. داراي خواص آنتي استاتيک 4. قابل نصب بر روي تمامي سطوح صاف 5. داراي کيفيت و طول عمر بالا 6. داراي انواع آنتي باکتريال براي نصب در راهرو و راه پله بيمارستانها ،داروخانه ها ،بخش اورژانس و …

مراحل اجراي کفپوش pvc

جهت اطلاع از قيمت کفپوش pvc و کفپوش pvc , کفپوش پي وي سي رولي ارزان به نيازمنديهاي صنعت ساختمان.آي آر مراجعه نماييد .

پاسخ دهید