قتل پدرخوانده دختر جوان به‌دست خواستگار

0

سلامت نیوز: مرد جوان که در درگیری با پدرخوانده دختر مورد علاقه‌اش او را به قتل رسانده ‌است، جزئیات درگیری خونین را توضیح داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه شرق، آبان سال ٩٣، مأموران پلیس در جریان مرگ مردی میان‌سال قرار گرفتند که با ضربه چاقو به قتل رسیده‌ بود. زمانی که مأموران در محل حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند متوجه شدند ضارب پسر جوانی است که خواستگار دخترخوانده مقتول ‌است. با بازداشت بابک، او مورد بازجویی قرار گرفت و مدعی شد قصدی برای قتل نداشته‌ و اصرار مقتول بر اینکه او دخترش را دزدیده باعث این درگیری شده است.

با پایان بازجویی و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد؛ متهم روز گذشته در دادگاه حاضر و بعد از اینکه کیفرخواست خوانده شد و اولیای‌دم درخواست قصاص را مطرح کردند، متهم در جایگاه قرار گرفت؛ او اتهام قتل را قبول کرد و گفت: من خواستگار دخترخوانده مقتول بودم اما آنها با این ازدواج مخالفت کردند و من هم دیگر پیگیر موضوع نشدم. چند روز قبل از حادثه دختر جوان با من تماس گرفت و گفت جایی گرفتار شده و از من خواست کمکش کنم، من هم قبول کردم و به آنجا رفتم و دختر جوان را به خانه‌اش رساندم؛ آنجا بود که متوجه شدم او دو روز است به خانه نرفته و خانواده‌اش اعلام مفقودی کرده‌اند؛ بعد از اینکه دختر جوان را به خانه رساندم، برگشتم.

فردای آن روز با من تماس گرفت و گفت مادرش قصد دارد از من تشکر کند و من را به خانه‌اش دعوت کرد. من هم رفتم؛ وقتی رسیدم مادرش چند ضربه به صورت من زد و گفت تو دخترم را دزدیدی درحالی‌که من این کار را نکرده ‌بودم و این موضوع را توضیح دادم. بعد از چند دقیقه پدرخوانده دختر جوان آمد و با من درگیر شد به او هم گفتم من دخترش را ندزدیده بودم اما زیر بار نرفت و من را کتک زد من هم به‌واسطه کارم که دامدار بودم همیشه چاقو داشتم، یک ضربه با چاقو به او زدم که باعث مرگش شد. با پایان گفته‌های متهم قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.


پاسخ دهید