تلاش خانم بازیگر برای بازی بجای جیمز باند!! + عکس

0

جیلین اندرسون بازیگر انگلیسی-آمریکایی در تلاش است که بتواند به عنوان نقش اصلی جیمز باند حضور پیدا کرده و در مجموعه فیلم های جمیز باند بازی کند.

یک زن بازیگر نقش اصلی جیمز باند

با انتشار خبرهایی مبنی بر خروج دنیل کریگ از سری فیلم‌های «جیمز باند»، جیلین اندرسون gillian anderson هم برای جایگزینی او ابراز تمایل کرد.

به فهرست بازیگرانی که احتمال دارد در آینده نقش اصلی سری فیلم‌‌های «جیمز باند» را بازی کنند، یک نام افزوده شد. تنها نکتۀ عجیب این است که این بازیگر یک زن است و در صورت بازی در این نقش احتمالا نام کاراکتر اصلی داستان عوض می‌شود.

این بازیگر در توئیتر یک تصویر منتشر کرد، که او را در نمای آشنای پوسترهای «جیمز باند» نشان می‌دهد، اما با یک تفاوت؛ او جین باند است.

جیلین اندرسون و تلاش برای بازی در جیمز باند

 

در حال حاضر جیمز باند به نام دنیل کریگ گره خورده است. این بازیگر در چهار فیلم اخیر از این سری فیلم‌ها نقش جیمز باند را بازی کرده است. البته او پس از بازی در آخرین فیلم از سری فیلم‌های مامور خیالی سرویس جاسوسی بریتانیا گفت که کارش با این فیلم‌ها به پایان رسیده است.

از این پس اگر درباره جیمز باند بعدی در اینترنت جستجو کنید، احتمالا دیدن نام جیلین اندرسون بازیگر زن سریال «هانیبال» به عنوان یکی از گزینه‌های ایفای این نقش شما را شگفت‌زده می‌کند.

کار ساخت بیست‌وپنجمین فیلم از سری فیلم‌های جیمزباند هنوز آغاز نشده است، و بنابراین تا انتشار اخبار بازیگر نقش اول فیلم باید به همین گمانه‌زنی‌ها ادامه داد. با در نظر گرفتن این که ساخت قسمت تازه شکارچیان روح با کاراکترهای زن اعتراض‌های زیادی برانگیخته بود، شاید غیرمحتمل‌ترین گزینه برای جایگزینی دنیل کریگ همین جیلین اندرسون باشد.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir


پاسخ دهید