ارائه خدمات سلامت به بیش از ۱۷۰ هزار مسافر نوروزی

0

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر مسعود حبیبی با اشاره به شروع اجرای طرح نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۵، گفت: تا پایان روز گذشته و پس از گذشت ۱۲ روز از اجرای طرح نوروزی ۱۷۱ هزار و ۵۶۴ مسافر از خدمات سلامت همچون تست فشارخون و بروشورهای آموزشی پیشگیری از ایدز و اعتیاد بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه در طرح نوروزی امسال، ارائه خدمات آموزشی پیشگیری از ایدز و اعتیاد به صورت پایلوت اجرا می شود، افزود: باتوجه به حساسیت مردم نسبت به این آسیب های اجتماعی، استقبال خوبی از این طرح شد که امیداوریم در سال های آینده این بخش پررنگ تر و گسترده تر برگزار شود.

رئیس سازمان جوانان افزود: در هفدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، استقبال از فضاهای دوستدار کودک و خیمه های نماز به نحو چشمگیری افزایش یافته است و خانواده ها و فرزندان آنها با بهره مندی از این خدمات، در طول سفر آرامش بیشتری را تجربه می کنند.

حبیبی با قدردانی از توجه مردم نسبت به هشدارهای پلیس و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در طول سفر، ابراز امیدواری کرد تا در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی شاهد حوادث رانندگی نباشیم.

وی گفت: رانندگانی که فکر می کنند بدون تخلف رانندگی می کنند می توانند با ارسال شماره پلاک خودروی خود به سامانه ۱۰۰۰۱۴۷ در قرعه کشی طرح نوروزی سازمان جوانان شرکت کردند ا پس از استعلام از پلیس، به قید قرعه جوایز نفیسی دریافت کنند.


پاسخ دهید