آموزش استوری‌های لایو (زنده) در اینستاگرام

0

آموزش استوری‌های لایو (زنده) در اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام سه سوته! / افزایش ممبر تلگرام – فالوور بالا

همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام به‌تازگی قابلیت قرار دادن استوری‌های زنده یا لایو را برای تمامی کاربران فراهم کرده است. در این مطلب به آموزش این قابلیت می‌پردازیم.

برای استفاده از این ویژگی ابتدا از به‌روز بودن اینستاگرام خود مطمئن شوید. سپس زمانی که در صفحه‌ی فیدها هستید، روی آیکون دوربین لمس کنید تا به صفحه‌ی دوربین منتقل شوید. پیش از این در این بخش شما می‌توانستید در ۳ حالت Normal, Boomrang و HandsFree فیلم‌برداری کنید. اگر این ویژگی برای شما فعال شده باشد، باید گزینه‌ی جدیدی با عنوان Live جایگزین HandsFree شده باشد تا برای آغاز پخش زنده‌ی ویدیوی خود از آن گزینه استفاده کنید.

اکنون بیایید تفاوت این قابلیت با استوری ‌های اینستاگرام را بررسی کنیم و ببینیم که استفاده  افزایش فالوور اینستاگرام   از لایو استوری چه جذابیتی می‌تواند داشته باشد.

تفاوت حالت لایو استوری هما‌ن‌طور که از نام آن مشخص است، این است که دوستان و کاربران دیگر تنها می‌توانند در زمان پخش ویدیو، آن را تماشا کنند و به محض این که فرد پخش‌کننده، ضبط ویدیو را پایان دهد، دیگران نیز از محیط تماشای ویدیو خارج خواهند شد.

بنابراین بزرگترین تفاوت این حالت با استوری ‌های معمولی اینستا این است افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام   که آنها به مدت ۲۴ ساعت پس از ارسال بر روی سرورها باقی می‌مانند، اما پخش زنده‌ ویدیویی اینستاگرام تنها در همان زمان پخش قابل مشاهده است؛ از آنجا که اینستاگرام توسط فیسبوک اداره می‌شود، احتمالا متوجه خواهید شد که این قابلیت جدید اینستاگرام شباهت زیادی به قابلیت لایو در فیسبوک دارد و الگوریتم‌ های آنها تقریبا به یک شکل عمل می‌کنند.

در کنار تعداد بازدیدکنندگان، گزینه‌ای تحت عنوان End وجود دارد که با لمس آن، می‌توانید به این ویدیوی زنده پایان دهید. بعد از پایان، اینستاگرام گزارشی از تعداد افرادی که در طول این پخش زنده شما را تماشا کرده‌اند، نمایش خواهد داد.

اگر نمی‌خواهید وقتی یکی از دوستان شما استوری لایوی را آغاز کرد شما مطلع شوید لایک خودکار اینستاگرام پس از ورود به صفحه خود روی دکمه سه نقطه یا چرخ دنده لمس کنید. سپس به بخش Push Notifications وارد شده و Live Videos را بر روی Off تنظیم کنید.

پاسخ دهید